Urschel Laboratories, Inc - Dutch Linked In Urschel Laboratories, Inc - Dutch Facebook

Testfaciliteiten voor het snijden en malen van producten

Urschel Laboratories beschikt wereldwijd over testfaciliteiten waar u uw producten kunt laten snijden door hoge snelheidsmachines. Klanten worden aangemoedigd om aanwezig te zijn gedurende deze tests. Geen kosten, geen verplichtingen en de tests worden gedocumenteerd en gecompileerd in een eenvoudig te begrijpen rapport. Neem contact op met uw lokale testfaciliteit, hieronder weergegeven, voor meer informatie.

U.S.A.
Urschel Laboratories, Inc.
Phone: (219) 464-4811
info@urschel.com
Click here for a map
Portugal
Urschel International Ltd.
Phone: 351-21-7710550
portugal@urschel.com
Japan
Urschel Japan
Phone: 81-3-35063531
829-uj@urschelj.co.jp

United Kingdom
Urschel International Ltd.
Phone: 44-116-263-4321
international@urschel.com
Click here for a map

Switzerland
Urschel International Ltd. Schweiz
Phone: 41-55-4424800
swiss@urschel.com

Thailand
Urschel (Thailand) Ltd.
Phone: 66-2-210 2705
thailand@urschel.com

France
Urschel International Ltd.
Phone: + 33 1 60 75 77 77
france@urschel.com

Poland
Urschel International Polska Sp. z o.o.
Phone: 48 22 727 10 07
poland@urschel.com

China
Urschel China Ltd.
Phone: 86-21-5265 3971
china@urschel.com

Netherlands
Urschel International Ltd.
Phone: 31-34-3575454
netherlands@urschel.com

Greece
Urschel Hellas
Phone: 30-1-02828989
greece@urschel.com
 

Germany
Urschel International Ltd.
Phone: 49-6002-9150-0
germany@urschel.com

Singapore
Urschel Asia Pacific Pte. Ltd.
Phone: 65-6254-7757
asia@urschel.com
 


© 2019, Urschel Laboratories, Inc - Dutch
alle rechten voorbehouden.
URSCHEL B.V.
Vogelpoelweg 8, 3961 NL Wijk bij Duurstede
Telefoon: + 31-343-575454
Email: nederland@urschel.com